Пошук по ПІБ, кодом, назвою, контактними даними

Про нас

Ласкаво просимо на портал відкритих даних ELI. Ми працюємо над збором та обробкою інформації з державних джерел для забезпечення прозорості та відкритості влади, а також для забезпечення доступу до інформації для громадян та бізнесу. Ми прагнемо забезпечити максимально можливу доступність та зручність використання нашого порталу для всіх користувачів, тому постійно працюємо над удосконаленням та розширенням функціоналу порталу, щоб забезпечити найбільш повну та корисну інформацію. Ми відкриті до співпраці з усіма зацікавленими сторонами та завжди раді отримати ваші пропозиції та коментарі щодо роботи нашого порталу.

Державні тендерні закупівлі

Будівництво Медицина Меблі Комп'ютерна техніка
Канцелярія та госптовари Транспорт та запчастини Енергетика, нафтопродукти та паливо Метали
Комунальне та побутове обслуговування Навчання та консалтинг Нерухомість Сільське господарство
Одяг, взуття та текстиль Промислове обладнання та прилади Харчування Поліграфія
Науково-дослідні роботи Різні послуги та товари

Як перевірити економічні суб'єкти, використовуючи онлайн-сервіс ELI?

У більшості розвинених країн досить поширений напрямок відкритих даних. Його суть полягає в тому, що деяку інформацію про економічні суб'єкти зберігають у вільному доступі. Дані можна отримати без ліцензії, авторського права або інших обмежень. Open Data можна отримати з різних джерел, але найбільші масиви інформації зазвичай зберігаються спеціальними державними організаціями. При реєстрації ФОП чи юридичної особи, взаємодії з державою через аукціони чи торги, оформленні ліцензії, сплаті податків ці дані мають бути не лише систематизовані та збережені, але й надані у вільний доступ. Державні органи збирають інформацію про податки, що надходять до бюджету, кошти, витрачені на благоустрій міста та інше. Хоча ця інформація може бути нецікавою для звичайного користувача, проте існують інші інструменти для аналізу контрагента. ELI є зручним інструментом для збору та аналізу даних про фірму, що цікавить користувача. На цьому сайті можна знайти будь-яку зареєстровану в Україні фізичну чи юридичну особу.

В ELI можна знайти відповіді на такі запитання:

У яких випадках бізнесмени перевіряють інформацію про контрагентів?

Сьогоднішні умови бізнесу та висока конкуренція змушують державні органи частіше перевіряти компанії та їх партнерів. Бухгалтери та юристи вже давно звикли до цих заходів. Податковий комітет та комерційні банки приділяють особливу увагу контрагентам організації. Часто під час перевірок податкові органи виявляють співпрацю з компаніями-одноденками, а банківські організації вимагають пояснень до договорів з партнерами. Які можуть бути наслідки? Перш за все, державні органи можуть донарахувати податки вашій компанії, а банки можуть відмовитися від надання послуг. "Токсичні" контрагенти можуть зробити вас співучасником злочину, тому вибір партнерів потребує обережності. Перед підписанням будь-яких договорів слід ретельно перевірити інформацію про контрагента. Цей підхід дозволить знизити такі види ризиків:

Недобросовісні партнери можуть бути небезпечнішими, ніж здається на перший погляд. Вони можуть відмовитися в будь-який момент оплачувати виставлені рахунки або не виконувати своїх зобов'язань, які передбачені укладеним договором. Це може призвести до податкових, репутаційних, моральних та матеріальних збитків, а також банківських проблем.

Хто ще може бути зацікавлений у використанні ELI?

Завдяки відкритому доступу до великої кількості інформації журналісти повинні змінювати свій підхід до роботи. Тепер вони можуть дізнатися та вивчити необхідні відомості не лише зі статей, але і з відкритих джерел, використовуючи напрямок журналістики даних. Більшість великих медіа-компаній мають відділи, що займаються дата-журналістикою, наприклад, Bloomberg, The New York Times, BBC і т.д. Вони регулярно публікують результати різних розслідувань, аналізуючи інформацію, отриману з відкритих джерел. Отримати необхідний масив даних не обов'язково маючи в штаті it-фахівців або бути програмістом, оскільки цю проблему можна вирішити, скориставшись сухими даними. Для цього потрібно вигадати тему, визначити гіпотезу, знайти дані, проаналізувати та візуалізувати їх. Згідно з досвідом журналістів, великий файл даних з відкритих джерел містить багато «води». Наш онлайн-сервіс полегшує роботу дата-фахівців і надає дані, що стосуються об'єкта, що цікавить вас.

Як можна використовувати відкриті дані звичайних користувачів?

Сьогодні важко уявити нашу життєву реальність без звичних інтернет-магазинів та засобів віддаленого доступу до роботи. Реклама в інтернеті стала не просто доповненням до офлайн-бізнесу, але часто його головним інструментом. Проте з розвитком технологій зростає ризик натрапити на недобросовісних підприємців, які поставляють клієнтам товари низької якості або не надсилають замовлення після отримання передоплати. Нерідко доведення факту шахрайства при переказі коштів на картку є складним завданням.

Безпека є дуже важливою для користувачів, які регулярно здійснюють покупки в інтернеті. Перш за все, важливо дізнатися, з ким вони планують співпрацювати. На нашому веб-сайті кожен може знайти відомості про фізичну або юридичну особу, з якою вони мають справу. Наприклад, якою сферою займається компанія, хто є її керівником та чи були з нею пов'язані судові справи. Отримавши відповіді на ці питання, людина може зробити свідомий вибір про співпрацю. Наші розділи про курс валют та прогноз погоди також можуть бути корисними. Якщо ви маркетолог або власник бізнесу, ми можемо запропонувати вам рекламу на нашому сайті. Це дозволить вам знайти нових клієнтів та пропонувати свої послуги успішним та серйозним відвідувачам.